Magjistrala Prizren - Brezovicë në km 12-të Sredskë

+ 377 (0) 45 208 981

slider loading
  • img01

    Mirë Se Vini

    "SHTËPIA E BARDHË"

  • img02
  • img02
image1
SHTËPIZAT - BUNGALOW
Detale
image2
RESTAURANT
Detale
image3
meny
DETALE

Shtepia e Bardhe Aktivitete

Restauranti "Shtëpia e Bardhë" paraqet nje pamje impozante dhe mahnitëse që shtrihet nën rrëzat e maleve të Sharrit .Me një atmosferë të shkëlqyeshme gjatë tërë stinorit të vitit dhe me një staf profesional gjithmonë të disponuar dhe të buzëqeshur ua ofrojmë mysafirëve specialitete të shijshme ndër më të ndryshmet. {...}

Detale →

Shtepia e Bardhe Aktivitete

Sallatë Mixe

Domate, Tranguj, ullinj, sallatë e gjelbert...

Pizza Margarita

Pizza Margarita...

Qingji

Mish në tavë